Het team van JWS

Directie
 

Jurik Okma Arno van Dijk
Directeur Directeur
06 - 12 60 83 66 06 - 13 93 63 68
j.okma@jws.nl a.vandijk@jws.nl
 

Accountmanagers
 

Fred van der Mey Mirjam Hols
Ergonomie Specialist Consultant
06 - 44 94 84 29 06 - 44 30 36 36
f.vandermey@jws.nl m.hols@jws.nl
 

Technische dienst
 

Richard van den Broek Marcel Huis in 't Veld Daryl Bot
IT Specialist / Systeembeheerder IT Specialist / Systeembeheerder Helpdeskmedewerker
0572 - 38 15 60 0572 - 38 15 60 0572 - 38 15 60
richard@jws.nl marcel@jws.nl daryl@jws.nl
 

Kantoor
 

   
Leroy Boksebeld Esther Schiphorst Miranda Veltmaat
Verkoop & Marketing Administratie Administratie
0572 - 38 15 60 0572 - 38 15 60 0572 - 38 15 60
leroy@jws.nl esther@jws.nl miranda@jws.nl